Logo

Mazda 3

Број на оглас: 3075571 | Објавен на: 21.01.2019, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Цена: 69 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrasno vozilo povelete videte celosno servisirano.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач