Logo

CELICNI 15" 5X120 ORIGINAL za BMW530D so RATKAPNI=ZAMENA

Број на оглас: 3075606 | Објавен на: 16.01.2019, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat mnogu socuvani
=CELICNI ORIGINALNI SO RATKAPNI
>> 15" --5 X 120-- <<
(izvadeni od BMW 530D-seria 5 - ET18)

!!!MOZE ZAMENA ZA 15" 5X112 za MERCEDES A180!!!

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Voislav

Потврден огласувач