Logo

OPEL VECTRA 2.2-BENZIN GTS FULL OPREMA

Број на оглас: 3075704 | Објавен на: 26.04.2019, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL VECTRA 2.2-BENZIN GTS FULL
KLIMA
CENTRALNO
ALARM
ABS
AIR BAG
SERVO VOLAN
BORD COMPJUTER
NOVI GUMI
METALIK BOJA
RADIO SO CD FABRICKO
KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA I E DONESENA SO VOZEJNE OD SVAJCARIJA CH
TEL
075 646 646

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач