Logo

TRAKTORI NOV UVOS ch.

Број на оглас: 3075788 | Објавен на: 13.03.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


johan deere 28 50 = 90ks. turbo
fiat 780 = 78ks.
international 743 = 67ks.
johan deere 1040 =50ks.
fiat 480 = 48ks.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Иле

Потврден огласувач