Logo

Bandazi za Fiat 13 ki

Број на оглас: 3076164 | Објавен на: 10.06.2019, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Zhelezni bandazi 13 cola original od Fiat, alfa lancia zastava so shtrafoj 4x98

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач