Logo

Штрафилица 20v PARKSIDE

Број на оглас: 3076212 | Објавен на: 07.10.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.600 МКД
4.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v - 2Ah, наменета за штрафење и бушење во метал, со две брзини и регулација на вртежен момент, со лед осветлување. Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  IGOR

Потврден огласувач