Logo

PIAGGIO SKIPPER 125CC 2T

Број на оглас: 3076631 | Објавен на: 12.02.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 1999

Модел: skipper

Километри: 10000

Цена: 339 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


PIAGGIO SKIPPER 125CC 2T 1999GOD ITALIJANSKI, PALI VOZI SERVISIRANO VO SUPER SOSTOJBA...

SAMO ZA SERIOZNO ZAINTERESIRANI EKSTRA CENA...bez prazni muabeti dojdi vidi probaj kupi...

pocetna cena 350 euro

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

  (O) (o)◼◼(o) (O)

Потврден огласувач