1 / 4
ladnak hladnak za SCANIA 124 i visko visco
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 22:55

Кривогаштани / Прилеп

se prodava ladnak odlicna sostojba servisiran proveren so garancija za scania 124
i visco za scania za so 9 perki

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам