Logo

Prodavam

Број на оглас: 3076818 | Објавен на: 07.03.2019, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 10 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford mondeo2/98ma super sostojba tel br.078 340 011.reg.12/2019 bez nikakva mana kompletno sreden novi gumi nov akumulator klima rabti bez nikakvo vlozuvanje koj saka da vozi ubava kola za evtini pari povelete

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Brando Andreevski

Потврден огласувач