Logo

Кровни носачи/багажник

Број на оглас: 3076835 | Објавен на: 12.02.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат кровни носачи за Citroen C4.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Пеце

Потврден огласувач