Logo

185/60/14

Број на оглас: 3076938 | Објавен на: 09.10.2019, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Dobro socuvani gumi so celicni bandazi 5 x 100
Info po 17h

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Gorgi

Потврден огласувач