Logo

Папагал Нимфа комплет со кафез 1000ден.Тел.070811698,Струмиц

Број на оглас: 3078292 | Објавен на: 15.11.2018, 05:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Се продава папагал Нимфа комплет со кафез,1000 ден., Струмица, инфо 070 811 698.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Vili