Logo

Huawei nova plus

Број на оглас: 3078411 | Објавен на: 17.02.2019, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Nova plus

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 220 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei nova plus mnogu jak so super perfomansi 3gb ram 32gb interna

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач