Logo

Opel kadet oldtajmer registriran

Број на оглас: 3080178 | Објавен на: 12.05.2019, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Kadett

Година: 1980

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM OPEL KADET-B REG.do 08-2019 cena po dogovor pali vozi opelot e vo dobra kondicija go vozam sekojdnevno moze i zamena za drugo vozilo na slikive so portokalova boja istiot Kadet po restavracija no cenata bi bila dosta povisoka sto znaci seuste ne e restavriran i go prodavam ne restavriran

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач