Logo

Renault Trafic 1.9 DCI 2005

Број на оглас: 3080317 | Објавен на: 30.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Trafic 2005 , 1.9 DCI , registrirano do Oktomvri 2019, sedista 8+1.Za podetalni informacii javete se na tel 076 438 197.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Elena Sotiriadu

Потврден огласувач