1 / 12
MERCEDES ML320 CDI 4MATIC SPORT-PAKET KAKO NOV MOZNA ZAMENA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 20:58

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MERCEDES ML320 CDI 4MATIC SPORT-PAKET

-REGISTRIRAN DO 07/2021
-OPREMA EKSTRA FULL
- KOZA KREMOVA
-NAVIGACIJA
-ALUMINSKI PRAGOVI
-DVD NA DOPIR I CD SARZER VI FI
-4 NOVI GUMI SEGA STAVENI NOVI M+S
-PARKING KAMERI
-2 KLUCA
-GREACI NA SEDISTA
-4-ZONSKA KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-CD SARZER SO 6CD
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-I MNOGU DRUGA DODATNA OPREMA..
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN VO
-MOZNA ZAMENA za MOTOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077833915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам