1 / 11
Mercedes ML 270 avtomatik, klimatronik.full
По Договор
07.06.2022 17:13

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes ML 270. 163 kojnski sili. FULL OPREMA
Avtomatik
Klimatronik
Kozni sedista
Senzori za parking
Greaci na sedista i mnogu druga oprema.

Mozi zamena za pomalo vozilo so vasa doplata
Za cena javetese ke se dogovorime.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070603020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам