Logo

traktor imt 533 so 2 lameli

Број на оглас: 3082770 | Објавен на: 20.02.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava traktor imt 533 so 2 lameli, registriran , servisiran , so nego odat zaedno plugoj i drljaci za povejke informacii zvonete na 070606614

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач