Logo

Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

Број на оглас: 3082773 | Објавен на: 14.06.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхисарско со различни површини.
Цена по договор.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач