Logo

Amerikanski stafford terier kucenca staford

Број на оглас: 3082781 | Објавен на: 12.01.2019, 15:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam amerikanski staford kucenca bez pedigre. Ostanati samo zenki. Cena 50e. Zvonete na ovoj broj:070-858-958

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач