Logo

Se prodava niva pokraj patot Kicevo-Ohrid

Број на оглас: 3082831 | Објавен на: 18.11.2018, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1850 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva 1850 m2,mesto Ribarica odnosno na patot Kicevo-Ohrid,vednas pred hotel Atva Residence Hotel.
Cena po dogovor
Info na tel. 076 828-063

 Stevka