Logo

Gumi 195.65.15 M+S

Број на оглас: 3082858 | Објавен на: 10.01.2019, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo super sostojba M+S dvete 1600 denari

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач