Logo

2.5" Toshiba hard disk 320GB

Број на оглас: 3082984 | Објавен на: 17.01.2019, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Hard diskot e vo odlichna sostojba, nema loshi sektori.

Bez zameni. Prakjam po kargo.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач