Logo

BERLINGO 2.0 HDI Multispace

Број на оглас: 3083046 | Објавен на: 24.06.2019, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e zacuvano so siber vrati od dvete strani kobinirano ,zimski gumi klima vvebasto i dr oprema

 Ненад

Потврден огласувач