1 / 8
***Зимска ЗАБАВА***
246 МКД
21.11.2018 12:46

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

***Зимска ЗАБАВА***!!!
Snow ball maker!!!
Бидете најбрзи во правењето на снежни топки ***
Забавувајте безбедно и лесно!!!
Супер цена: 249ден. 077/597-964

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава од:

Дон
Потврден огласувач
077597964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам