Logo

Билијард 8ка Америчќи

Број на оглас: 3083380 | Објавен на: 09.07.2019, 06:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Билијард8ка-Nadvoresno po vasa zelba moze da go menite enterierot na bilijardot /потекло Amerika/ cena 1500 евра moze zamena po dogovor ,повеќе информаци на
тел:077-725-222

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач