Logo

Bertoni stolce

Број на оглас: 3083515 | Објавен на: 23.05.2019, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Bertoni stolce vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja i celosno ispravno.

Za povekje informacii na tel: 070 444-827

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Благојче

Потврден огласувач