Logo

bmw 320

Број на оглас: 3083831 | Објавен на: 22.01.2019, 01:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.599 €
2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw 320 136 ps 2000 god vo ispravna sostojba so cetiri novi zimski gumi registriran do 23 02 2019

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач