Logo

VW Passat (2000 година)

Број на оглас: 3083979 | Објавен на: 23.04.2019, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


286 000 километри, регистрирана до 06.2019
Со 4 зимски и 4 летни гуми, заедно со бандаши

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач