Logo

Се продава куќа во село Цер

Број на оглас: 3084116 | Објавен на: 14.05.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 210 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: ..

Цена: 10.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во село Цер 70 м2 по спрат на сите 3 спрата има плоча цена по договор

 Пеце

Потврден огласувач