Logo

Gumi 205 55 16

Број на оглас: 3084132 | Објавен на: 12.02.2019, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 gumi vo dobra sostojba germanski dunlop.dvete za 1500 den

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач