Logo

Se prodavaat wireless slusalki

Број на оглас: 3084331 | Објавен на: 15.01.2019, 07:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Slusalkite mozat da se probaat vo sekoe vreme
info na 078 977 297 moze i zamena dajte ponuda imam 3 para

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач