Logo

Opel Astra GTC 1.9 cdti 150hp Sport - CH

Број на оглас: 3085144 | Објавен на: 14.02.2019, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.500 €
4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e sega donesena od svajcarija i e vo mnogu dobra sostojba,orginal gtc sport model so 150ks,orginalna kilometraza 190.000km.
Registrirana na 25.12.2018 i staveni 4 novi gumi.
Bez zameni

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач