Logo

Se prodava digitalna vaga do 200 kg

Број на оглас: 3085231 | Објавен на: 15.04.2019, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Digitalna vaga meri do 200 kilogrami

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 STOLE

Потврден огласувач