prodavam kalijeva pecka za zagrevajne
1 €
18.03.2023 13:47

Прилеп / Прилеп

prodavam kalieva pecka 3 kw vo odlicna sostojba za zagrevajne rabotna prostorija ili soba za ziveejne .Cenata e mnogu eftina.tel.072557353

Категорија: Останато

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072557353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам