Logo

CITROEN C4 1.4 benzin SO 45 000KM NEUVEZEN

Број на оглас: 3085397 | Објавен на: 08.04.2020, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C4 1.4 benzin prv sopstvenik momentalno SO 52 000KM NEUVEZEN.podvozjeto e ushte kako od fabrika, nema nishto za menuvanje, Novi gumi, servisirano i registrirano do 10 mesec 2020.klima tempomat limiter na brzina

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 kiril

Потврден огласувач