Logo

Mazda 3 2004god. 1.4 benzin

Број на оглас: 3086060 | Објавен на: 13.02.2019, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mazda 3 1.4 benzin redovno odrzuvana so pominati 135 000km.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Tomislav

Потврден огласувач