Logo

Kozna jakna

Број на оглас: 3086080 | Објавен на: 21.01.2019, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XXL

Боја: Црна

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 toso

Потврден огласувач