Logo

FORD FOKUS 1.8 TDCI ZA DELOVI

Број на оглас: 3086209 | Објавен на: 24.04.2019, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.555 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se prodavat delovi za ford fokus 1.8 tdci i ford mondeo 1.8 tdi i 2.0 tdci

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jovan

Потврден огласувач