Logo

TABLET SO WINDOWS

Број на оглас: 3086240 | Објавен на: 12.02.2019, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Trekstor

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


TABLET SO WINDOWS

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Smart Phone Accessories

Потврден огласувач