Logo

Stabilizator Za Fotoaparati i Kameri

Број на оглас: 3086635 | Објавен на: 12.02.2019, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Останато

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Stabilizator Za DSLR Mirrorless Fotoaparati i GoPro Kameri 2 Pati Proban.!!!

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Sony

Потврден огласувач