Logo

EXTRAA 320 CDI

Број на оглас: 3087202 | Објавен на: 21.06.2019, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 145 kw / 197 ks

Цена: 3.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDESOT E VO TOP SOSTOJBA UVEZEN PRED 4 GODINI OD SWIZZ REALNI KILOMETRI 3 KLUCA 2 PARA BANDASI SO POSEBNI GUMI LETNI ZIMSKI.Regis 25.01.2019 . Bez denar vlog. Moze zamena

  Кичево

Прати Е-Маил

  XXX

Потврден огласувач