Logo

Iphone

Број на оглас: 3087748 | Објавен на: 22.11.2018, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 5 6 7 8 s plus

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Промена на порта за полнење 🔋батерија екрани,задна маска и другоо 📱

 Валандово

Прати Е-Маил

 Kristijan