Logo

Скии HEAD 180cm со TYROILA везови... 2800 денара...

Број на оглас: 3087791 | Објавен на: 01.03.2019, 01:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Скии HEAD 180cm со TYROILA везови... 1300 денара... цената е фиксна!  БАРАЈТЕ МЕ НА ......077498057......

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  taci

Потврден огласувач