Logo

Volkswagen Caddy 2.0 SDI

Број на оглас: 3088181 | Објавен на: 22.02.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 69 kw / 94 ks

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.

 Dimitar

Потврден огласувач