Logo

Mercedes E270 CDI

Број на оглас: 3088381 | Објавен на: 17.01.2019, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 5.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirana cela godina.So ful oprema i e vo perfektna sostojba.Bez zamena.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Venco

Потврден огласувач