Logo

Fiat Panda

Број на оглас: 3088713 | Објавен на: 08.03.2019, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda
Regiatrirana cela godina
Vo odlicna sostojba
Za poveke info na:075 719 721

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач