Logo

BMW 320 2000 god odlicen

Број на оглас: 3088995 | Објавен на: 18.01.2019, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 320,mnogu dobro socuvan karoseriski isto taka i motor.so full oprema,registriran cela godina.novi gumi zimski m+s

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 1234567

Потврден огласувач