Logo

Univerzal 445

Број на оглас: 3089001 | Објавен на: 17.02.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba sve funkcionira na nego pali vozi na - 10,bez mana

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Aleksandra

Потврден огласувач