Logo

16/65/215 M S

Број на оглас: 3089187 | Објавен на: 17.01.2019, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
45 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se socuvani gi koristev vo xhip. Proizvedeni 2014 god (4314) SEMPERIT cenata e za 1 guma

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 samsung

Потврден огласувач